מה חשוב יותר במתנה – המחיר או הכוונה?

כשהייתם ילדים ורציתם להביא מתנה להוריכם, בוודאי שמעתם לא פעם את המשפט – מה שחשוב במתנה זה לא מחירה אלא הכוונה שעומדת מאחוריה.

השנים חלפו והיום אתם בוודאי כבר יודעים שאולי המשפט הזה לא מדוייק ואולי ערכה של המתנה שאנו מקבלים משחק מחיר משמעותי בשמחה שלנו בקבלתה, אך עדיין, גם ל"כוונה" תפקיד חשוב בכל העסק.

למה אנחנו מתכוונים כאשר אנחנו אומרים "כוונה"?

מעבר לערכה הכספי, מסמנת הבאת המתנה את תשומת לב והמחשבה שאנו משקיעים. כאשר אנחנו משקיעים הרבה כסף, או לחילופין משקיעים הרבה מחשבה ו"כוונה", בעצם אנחנו אומרים למקבל המתנה – את/ה חשוב/ה לנו.

מתי חשובה הכוונה יותר מהמתנה?

"ערכה" של המתנה נמדד פעמים רבות לא בערכים מוחלטים, אלא בקושי וברצון של נותן המתנה לתת אותה.
כך, מתנה בערך כספי של 500 ₪ תתקבל אחרת לגמרי כאשר היא ניתנת על ידי אדם שמצבו הכלכלי לא טוב למול אותו סכום בדיוק הניתן על ידי אדם עשיר ביותר. זר פרחים המלווה בברכה מרגשת מאדם אהוב והנאמרת באהבה ובכוונה, יכול לרגש אותנו יותר מאשר קבלת מתנה יקרה יותר הניתנת לנו כלאחר יד, ללא פתק ברכה וללא נופך אישי כלשהו.

משלוח "ברכות מסביב לשעון" נותן לכל מתנה שתבחרו להביא – בין אם מתנה יקרה ובין אם זולה, את אותו צד ריגשי וחשוב.

הברכות האישיות שתשלחו יראו למקבלן שטרחתם עבורו, שעצרתם רגע מהמרוץ היום יומי והקדשתם זמן ומחשבה בדברים הקשורים בו ואשר נועדו לשמח אותו.
כיוון שלרשותכם עומד מספר גדול של ברכות הנשלחות לאורך היום כולו (או בצורה מרוכזת, לפי בחירתכם), אתם יכולים לומר דברים שבברכה רגילה לא הייתם אולי כותבים. אתם יכולים "לטפטף" דברים טובים שאתם חושבים על בעל השמחה במשך שעות רבות ולשמח אותו שוב ושוב במהלך היום כולו.

צרפו את הברכות שלנו לכל מתנה, קטנה כגדולה, ותיווכחו בכוחה של המילה הכתובה!

שביעות רצון מובטחת!!!

לקבלת מידע נוסף על שירות "ברכות מסביב לשעון" – לחצו כאן!
לצפייה במחירון המשלוח האוטומטי – לחצו כאן!

הפוסט הזה פורסם בתאריך מתנות עם התגים , , . קישור קבוע.

סגור לתגובות.