מתנות מקוריות – מדוע חשוב לאנשים להביא מתנה מקורית?

ימי הולדת, ימי נישואין, חגים, שחרור מהצבא, סיום התואר, קידום בעבודה, לא חסרים בחיינו מאורעות בהם אנו מעניקים מתנה לאהוב, חבר קרוב או בן משפחה. לא חסרים מאורעות בהם אנו מבקשים להעניק מתנות מקוריות או מתנות מיוחדות לקרובים לנו.

כמעט כל אחד מאיתנו מחפש להעניק מתנה מקורית וייחודית, כזו שתשמח את בעל השמחה, תיזכר כמתנה מוצלחת ואהובה, ועדיף גם שיזכרו מי הביא אותה. כל מי שחיפש בעבר מתנה מקורית, בין אם זה מתנות לגבר או מתנות לאישה, לילד או לנער, לאח או לאם, יודע כי החיפוש אחר מתנה מקורית הינו קשה, מתיש ולרוב לא מניב את התוצאה. בסופו של יום אנו חוזרים עם התכשיט, הספר או הבושם המוכרים.

אז מה הופך מתנה למקורית? מדוע אנשים מחפשים להעניק מתנות מקוריות? מדוע הרצון לתת מתנות מיוחדות?

בעידן בו 'מיתוג' ו 'מסחור' הם חלק בלתי נפרד מחיינו, כולנו, כל הזמן, מחפשים להיות ייחודיים, מקוריים, אחרים, שונים ולהיבדל מהשאר. הצורך להיות אישיות בפני עצמה יכול להתבטא בבחירת הבגדים אותם נלבש, בבחירת הספרים אותם נקרא, בבחירת תוכניות הטלוויזיה בהן נצפה, וגם בבחירת המתנה אותה ניתן.

הבאת האני האישי שלי מתבטאת באופן בולט בבחירת מתנה מקורית: בין אם זו מתנה לגבר או מתנה לאישה. הצורך להיות מקורי, מיוחד, שונה, כזה שיזכרו, בא לידי ביטוי גם, ואולי בעיקר, בהענקת מתנה מקורית ומיוחדת. כאשר אני נותן משהו המבטא קרבה ואהבה, האני האישי שלי משחק תפקיד נכבד וחשוב. הרצון למצוא מתנות מקוריות ומיוחדות אשר תהיינה שונות ממיליון מתנות אחרות אותן אנו מקבלים כל הזמן ובעלות ערך רגשי ואישי הנשאר לאורך זמן, הוא ערך משמעותי לרובנו, ולכן מתנות מקוריות ומיוחדות הן דבר כל כך חשוב בעיני אנשים רבים.

שירות "ברכות מסביב לשעון" מאפשר לברך את האדם הקרוב לכם, החוגג מאורע כל שהוא, לאורך כל אותו היום, בברכות מקוריות שלכם או בברכות מקוריות מתוך בנק הברכות שלנו. הברכות נשלחות באמצעות מערכת אוטומטית, ישירות לטלפון הנייד של מקבל הברכה, בשעות ובמועדים שהגדרתם. לאחר שהזמנתם את השירות, אנו דואגים לספקו מבלי שתצטרכו לוודא כי הברכה נשלחה ומבלי שתצטרכו להתפנות במהלך יום השמחה לכתיבת ההודעות ולמשלוחן.

כך יכולים בני זוג לברך זה את זו ביום נישואיהם, בעל יכול לברך את אישתו ליום הולדתה, חברות יכולות לאחל זו לזו את מיטב הברכות והאיחולים, הורים יכולים לברך את בנם כאשר הוא מגיע לגיל המצוות וכיוצא באלה.

"ברכות מסביב לשעון" היא מתנה אישית, מתנה מיוחדת, מתנה מקורית והכי חשוב: מתנה המתאימה ביותר לאדם המקבל אותה כיוון שהיא "נתפרת" ונכתבת עבורו, ויוצאת היישר מהלב. כך, מקבל מתנה זו מרגיש ויודע עד כמה הוא חשוב לכם, לכל אורך היום, בכל מקום בו הוא נמצא ובמיוחד כאשר הוא מקבל כל ברכה וברכה כאשר אתם לצידו.

כל שנותר לכם לעשות הוא לוודא כי מקבל המתנה יהיה זמין…

הפוסט הזה פורסם בתאריך מתנות עם התגים . קישור קבוע.

סגור לתגובות.